Кататися на електросамокаті під час дощу – заняття не з приємних як для райдера, так і для самокату. Але що робити, якщо все ж таки виникла необхідність проїхатися в негоду?

Звичайно, до їзди на електросамокаті в дощ бажано приготуватися заздалегідь, адже погода непередбачувана, і ніколи не можна виключати опадів. У електросамокату є кілька частин, які особливо бояться вологи, а саме: акумулятор, мотор, контролер, важелі газу та гальма. Саме ці частини потрібно захищати від попадання води.

Як це зробити? Можна обробити шви та місця з'єднання силіконовим герметиком, це знизить ризик попадання вологи та продовжить термін служби вашого транспорту. Кермо , з його важелями гальма та газу, а також дисплей можна накрити поліетиленовою плівкою або пакетом. Якщо вже довелося їхати на електросамокаті в дощ, то намагайтеся не їздити калюжами, тим більше не допускайте повного занурення мотор-колеса у воду.

Потрібно добре загерметизувати корпус акумулятора, так як батарея є однією з найдорожчих частин самокату.

Спосіб захисту контролера залежить від його розташування. Якщо він знаходиться в рульовій стійці, то, як і у випадку з кермом, допоможе плівка. Якщо ж контролер розташований у платформі самокату, можна гідроізолювати місця з'єднання проводів і кришку контролера. Всі ці маніпуляції не бажано робити самому, тим більше якщо гарантійний термін ще не вийшов, це порушить гарантійні умови. Якщо термін гарантії вийшов, то краще звернутися до фахівців, які допоможуть гідроізолювати необхідні частини електросамокату.

Загалом можна сказати, що кататися на електросамокаті під час дощу не рекомендується. Однак, подбати про такі випадки все ж таки потрібно, і зробити це краще заздалегідь.