Плюси і мінуси Електростанції Anker Powerhouse 535
•    Висока якість обробки
•    Helles, інформаційний статус-дисплей
•    Функція подвійного заряджання для короткого часу заряджання
•    Незахищені з'єднання
•    Ручка не складається
•    Лише 120 Вт від сонячних батарей

Мобільний сонячний генератор Anker Powerhouse 535 має дві розетки 230 В, LiFePO4 батареї на 523 Вт/год і безперервну потужність 500 Вт. Зарядка працює від джерела живлення 12 В, USB-C-PD або сонячної панелі. 
Електростанції з напругою 230 В і вбудованим сонячним генератором дозволяють дистанційно та/або незалежно від електромережі живити споживачів електроенергії. Завдяки гідній продуктивності та численним варіантам підключення, включаючи розетку Schuko, пристрої ідеально підходять для хобі, роботи та в якості аварійного джерела живлення. Завдяки широкому діапазону варіантів заряджання вони пропонують високу гнучкість і обіцяють незалежність.
Виробник є відомим постачальником електронних аксесуарів, який у минулому неодноразово вражав нас своїм гідним співвідношенням ціни та якості. 


Конструкція Powerhouse 521 і 535 схожа, але варіант, який ми тестуємо, більший і пропонує більше з’єднань. Завдяки ручці для перенесення його також досить легко переносити, принаймні на короткі відстані, але ця потужність станція, як правило, менш підходить для походів або транспортування в рюкзаку, подібному до Anker 521. Окрім коротких інструкцій, до комплекту поставки також входять автомобільний зарядний пристрій і зарядний пристрій 230 В.


Загалом електростанція виглядає сучасно та охайно. Синій прямокутний пластиковий футляр із ручкою для перенесення вгорі міцний і добре виготовлений. Powerhouse 535 підходить як для сухого використання на вулиці, так і для супроводу ярмарків та інших заходів. Шкода, що лише автомобільна розетка 12 В захищена від бруду захисним ковпачком, а всі інші порти відкриті — ми вважаємо, що захист особливо корисний для кемпінгу та інших заходів на природі. Міцно вбудована ручка є практичною, але ми б віддали перевагу складаній версії. Корпус приблизно на п'ять сантиметрів вищий, ніж потрібно, і на нього не можна класти більші предмети.


Усі розетки, дисплей стану та аварійне освітлення розташовані спереду. Крайній ліворуч роз’єм 12 В (автомобільна вилка до 10 А) з власною кнопкою живлення. Яскравий світлодіодний дисплей стану та USB-порти під ним (2x USB-A, 2x USB-C) розташовані посередині. Висококонтрастний дисплей показує залишок ємності, поточну вхідну та вихідну потужність, а також очікуваний час роботи/залишковий час заряджання. Відображення часу, що залишився, є практичним і заслуговує на увагу додатком. Нам подобається, що Anker використовує класичні розетки Schuko. У багатьох недорогих номінальних пристроях використовуються універсальні розетки. Досвід показує, що вилки тут витримують набагато гірше, ніж у класичній, на нашу думку, розетці Schuko.
Три порти USB-A видають 2,4 А кожен, слот USB-C створює 60 Вт, чого достатньо для багатьох ноутбуків і в той же час служить додатковим варіантом зарядки для акумуляторів електростанції. Дисплей має власний вимикач живлення, але також автоматично активується, як тільки реєструється споживча або вхідна напруга. Виходи USB завжди активні, що призводить до мінімального автоматичного розряду. Однак Powerhouse автоматично вимикає виходи, щойно підключений пристрій повністю заряджається і електроенергія більше не споживається. Протягом тижня 535 втратив трохи менше 2 відсотків ємності під час практичного випробування, що, на нашу думку, є нормальним.


Дві розетки Schuko з максимальним безперервним навантаженням 500 Вт (інвертор синусоїдальної хвилі) встановлені з правого боку. Він має власну кнопку живлення та додатковий екоперемикач. Це відповідає за функцію енергозбереження. Якщо він активний, 521 вимикає розетку, як тільки підключений пристрій заповнений і не споживає живлення. Якщо ви цього не хочете, наприклад, щоб такі пристрої, як фотоапарат або холодильна коробка, були живими всю ніч, ви можете вимкнути цю функцію. Світлодіодний ліхтар, розташований під з’єднаннями, також має функцію блимання SOS на додаток до звичайної функції освітлення. Яскравість не збиває з ніг, але лампи однозначно достатньо, щоб освітлити дорогу додому.
На бічних панелях видно відкриті вентиляційні отвори електростанції. Роз'єм для блоку живлення (24 В, 120 Вт), який входить в комплект, розташований посередині на задній частині корпусу. Якщо вам не потрібен зовнішній джерело живлення, у вас, на жаль, немає особливого вибору; майже всі інші виробники також покладаються на зовнішні, іноді дуже громіздкі джерела живлення. Виняток, відомий нам, становлять виробники Ecoflow і Jackery. Повна технологія зарядки вже вбудована в корпус, і потрібен лише додатковий кабель.


Технічні характеристики Електростанція Anker Powerhouse 535
Сучасні літій-залізо-фосфатні батареї, скорочено LFP або LiFePO4, також працюють на більшій електростанції Anker. Вони мають значно довший термін служби, ніж класичні Li-Ion батареї, і виробник обіцяє залишкову ємність 80 відсотків або більше після 3000 циклів зарядки. Інші виробники пропонують лише від 1500 до 2000 циклів зарядки, але навіть це чудові показники. Класичні літій-іонні батареї витримують лише близько 500 циклів зарядки, перш ніж ємність помітно зменшується. Довговічні LiFePO4 батареї досі були винятком на електростанціях і наразі їх можна знайти лише в деяких моделях, таких як Bluetti EB70


Є особливість при завантаженні серії Powerhouse. Якщо ви заряджаєте пристрій через USB-C потужністю 60 Вт або за допомогою джерела живлення/сонячної енергії максимум 120 Вт, вам знадобиться від чотирьох з половиною до восьми з половиною годин, щоб зарядити акумулятор від 0 до 100 відсотків. Якщо ви поспішаєте, ви можете використовувати адаптер живлення та USB-C для одночасної зарядки, а потім використовувати загальну потужність 180 Вт. Тоді зарядка до 80 відсотків займає трохи менше двох з половиною годин.


Управління та використання електростанції є простим та інтуїтивно зрозумілим завдяки постійно активним USB-роз’ємам та чітким маркуванням. Щоб увімкнути або вимкнути різні підключення, досить короткого натискання відповідної кнопки живлення. Залишок потужності, включаючи час роботи, вхідну та вихідну потужність, можна легко побачити на дисплеї та допомогти, наприклад, з оптимальним вирівнюванням сонячної панелі. Тут також відображається, які виходи ввімкнено.


Ціна Електростанція Anker Powerhouse 535
Portable Powerstation 535 від Anker коштує 699 євро на момент тестування. Ціна прийнятна з точки зору потужності та продуктивності, але особливо щодо очікуваного терміну служби.